• Kategorie
  • Szukaj
  • PIŻAMY

Piżama to taki rodzaj stroju, który przywołuje na myśl wygodę, relaks i wypoczynek. W końcu któż z nas nie lubi tego momentu, gdy po wieczornej kąpieli można otulić swoje ciało w miękkie i aksamitne w dotyku ubranie, które niemal ukołysze do snu? Jednak aby faktycznie tak było, piżamę trzeba dopasować do własnych potrzeb oraz do temperatury panującej w sypialni. Dzięki temu w nocy nie będzie nam ani za zimno, ani za ciepło.

W naszej bogatej ofercie posiadamy szeroki wybór różnych modeli ubrań do snu. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom oraz potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientek. W sezonie jesienno-zimowym proponujemy piżamy damskie dwuczęściowe. Długie, miękkie i przede wszystkim ciepłe spodnie plus koszulka z długim bądź krótkim rękawem będą stanowić idealne rozwiązanie dla pań lubiących ciepło. Taka piżama sprawdzi się podczas bardzo mroźnych zimowych nocy, zapewniając komfort termiczny swojej właścicielce.

Natomiast na wiosenne i letnie noce proponujemy bardziej przewiewny zestaw. W takim wypadku idealne będą krótkie, kolorowe spodenki w połączeniu z bluzeczką na ramiączkach. Delikatna i oddychająca bawełna sprawi, że wygodnie prześpimy całą noc, bez uczucia dyskomfortu wynikającego z przegrzania. Taki zestaw nadaje się również do spędzania leniwych weekendów w gronie najbliższych.

Bawełniane piżamy damskie

Wszystkie dostępne w naszym sklepie piżamy zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny. Dzięki temu są miękkie i delikatne w dotyku, a także zapewniają odpowiedni komfort termiczny. Godne uwagi - piękne i wygodne - są również oferowane przez nas piżamy damskie jednoczęściowe. To coś dla pań, które pragną poczuć się w sypialni kobieco i stylowo, a jednocześnie zyskać poczucie ciepła, jakie gwarantuje piżama damska bawełniana.

NOVITI PIŻAMA DAMSKA PD002
Produkt niedostępny
NOVITI PIŻAMA DAMSKA PD003
Produkt niedostępny
NOVITI PIŻAMA DAMSKA PD001
Produkt niedostępny
NOVITI PIŻAMA DAMSKA PD004
Produkt niedostępny
NOVITI PIŻAMA DAMSKA PD005
Produkt niedostępny