• Kategorie
  • Parametry
  • PIŻAMY

Piżama to taki rodzaj stroju, który przywołuje na myśl wygodę, relaks i wypoczynek. W końcu któż z nas nie lubi tego momentu, gdy po wieczornej kąpieli można otulić swoje ciało w miękkie i aksamitne w dotyku ubranie, które niemal ukołysze do snu? Jednak aby faktycznie tak było, piżamę trzeba dopasować do własnych potrzeb oraz do temperatury panującej w sypialni. Dzięki temu w nocy nie będzie nam ani za zimno, ani za ciepło.

W naszej bogatej ofercie posiadamy szeroki wybór różnych modeli ubrań do snu. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom oraz potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientek. W sezonie jesienno-zimowym proponujemy piżamy damskie dwuczęściowe. Długie, miękkie i przede wszystkim ciepłe spodnie plus koszulka z długim bądź krótkim rękawem będą stanowić idealne rozwiązanie dla pań lubiących ciepło. Taka piżama sprawdzi się podczas bardzo mroźnych zimowych nocy, zapewniając komfort termiczny swojej właścicielce.

Natomiast na wiosenne i letnie noce proponujemy bardziej przewiewny zestaw. W takim wypadku idealne będą krótkie, kolorowe spodenki w połączeniu z bluzeczką na ramiączkach. Delikatna i oddychająca bawełna sprawi, że wygodnie prześpimy całą noc, bez uczucia dyskomfortu wynikającego z przegrzania. Taki zestaw nadaje się również do spędzania leniwych weekendów w gronie najbliższych.

Bawełniane piżamy damskie

Wszystkie dostępne w naszym sklepie piżamy zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny. Dzięki temu są miękkie i delikatne w dotyku, a także zapewniają odpowiedni komfort termiczny. Godne uwagi - piękne i wygodne - są również oferowane przez nas piżamy damskie jednoczęściowe. To coś dla pań, które pragną poczuć się w sypialni kobieco i stylowo, a jednocześnie zyskać poczucie ciepła, jakie gwarantuje piżama damska bawełniana.

PIŻAMA DAMSKA LHS 837 B8
PIŻAMA DAMSKA LHS 837 B8
Produkt niedostępny
PIŻAMA DAMSKA LHS 896 B8
PIŻAMA DAMSKA LHS 896 B8
Produkt niedostępny
PIŻAMA 342/138 HAWAII
Produkt niedostępny
Cornette Piżama PD-628/102
Produkt niedostępny
2231 PIŻAMA DAMSKA OLA S-XL
Produkt niedostępny
PIŻAMA DAMSKA HONEY 37507
Produkt niedostępny
Alan Piżama damska OLA 3XL-5XL
Produkt niedostępny
890BIG PIŻAMA DAMSKA
Produkt niedostępny