• Kategorie
  • Szukaj
  • PIŻAMY

Piżama to taki rodzaj stroju, który przywołuje na myśl wygodę, relaks i wypoczynek. W końcu któż z nas nie lubi tego momentu, gdy po wieczornej kąpieli można otulić swoje ciało w miękkie i aksamitne w dotyku ubranie, które niemal ukołysze do snu? Jednak aby faktycznie tak było, piżamę trzeba dopasować do własnych potrzeb oraz do temperatury panującej w sypialni. Dzięki temu w nocy nie będzie nam ani za zimno, ani za ciepło.

W naszej bogatej ofercie posiadamy szeroki wybór różnych modeli ubrań do snu. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom oraz potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientek. W sezonie jesienno-zimowym proponujemy piżamy damskie dwuczęściowe. Długie, miękkie i przede wszystkim ciepłe spodnie plus koszulka z długim bądź krótkim rękawem będą stanowić idealne rozwiązanie dla pań lubiących ciepło. Taka piżama sprawdzi się podczas bardzo mroźnych zimowych nocy, zapewniając komfort termiczny swojej właścicielce.

Natomiast na wiosenne i letnie noce proponujemy bardziej przewiewny zestaw. W takim wypadku idealne będą krótkie, kolorowe spodenki w połączeniu z bluzeczką na ramiączkach. Delikatna i oddychająca bawełna sprawi, że wygodnie prześpimy całą noc, bez uczucia dyskomfortu wynikającego z przegrzania. Taki zestaw nadaje się również do spędzania leniwych weekendów w gronie najbliższych.

Bawełniane piżamy damskie

Wszystkie dostępne w naszym sklepie piżamy zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny. Dzięki temu są miękkie i delikatne w dotyku, a także zapewniają odpowiedni komfort termiczny. Godne uwagi - piękne i wygodne - są również oferowane przez nas piżamy damskie jednoczęściowe. To coś dla pań, które pragną poczuć się w sypialni kobieco i stylowo, a jednocześnie zyskać poczucie ciepła, jakie gwarantuje piżama damska bawełniana.

PIŻAMA DAMSKA LHS 913 A20
PIŻAMA DAMSKA LHS 913 A20
Produkt niedostępny
NOVITI PIŻAMA DAMSKA PD001
Produkt niedostępny