• Ciepła odzież na zimę

Gdy dzień staje się coraz krótszy, a pogoda za oknem nie przypomina już gorącej letniej sielanki, musimy odpowiednio dostosować garderobę do zmieniającej się temperatury. Wtedy warto zapatrzeć się w ciepłą odzież na zimę. O jakich elementach stroju należy pamiętać?

Bielizna termoaktywna

Bielizna termoaktywna ze względu na swoje specjalne właściwości polecana jest nie tylko sportowcom, ale każdemu, kto ceni sobie komfort zimą. Pozwala bowiem na utrzymanie stałej temperatury ciała nawet podczas minusowych temperatur - utrzymuje ciepło i zapobiegają wychłodzeniu.

Ciepłe kalesony

Jest to idealna opcja dla wszystkich zmarzluchów. Są bardzo ciepłe, a przy tym wygodne. Idealnie zabezpieczają przed mrozem. Kalesony umożliwiają zachowanie komfortu termicznego, równocześnie nie krępując ruchów. Fantastycznie sprawdzają się na zimowych górskich wyprawach, ale nie tylko.

Szlafroki – niezbędny element bielizny nocnej

Duży, miły i przytulny szlafrok do otulania w zimne zimowe wieczory to sprawdzony sposób na relaks – idealny przed snem! Ponadto, szlafroki z frotte doskonale chłoną wodę i zapewniają odpowiedni komfort po prysznicu lub kąpieli. Pozwalają dokładnie osuszyć ciało oraz zapewniają ciepło.

Ocieplacze – wygodne getry na misje specjalne

Wysokiej jakości ocieplacze to niezbędny element stroju podczas zimnych miesięcy. Gwarantują komfort i ciepło,a dodatkowo fantastycznie prezentują się z zimowych obuwiem. Bawełniane i wełniane getry dostępne są w wielu kolorach, dzięki temu każdy może dobrać ocieplacze dopasowane do swojego stroju.

Modne swetry

Jest to element garderoby, po który najczęściej sięgamy jesienią i zimą. Swetry to nie jedynie modny dodatek do stylizacji, ale przede wszystkim ciepły element stroju. Jest to bowiem dodatkowa warstwa otulająca ciało. Przytulny sweter fantastycznie prezentuje się zarówno dobrany do spódnicy czy sukienki, jak i pary spodni.

Rękawiczki - ratunek dla rąk

Ciepłe i wygodne rękawiczki gwarantują należyty komfort podczas spacerów czy w drodze do pracy. Dostępne są w szerokiej gamie modeli, dzięki temu z łatwością można wybrać parę, która dopasuje się do naszej zimowej stylizacji.

Stylowe i wygodne czapki

Pasują do zimowych kurtek czy płaszczy i dodają stylizacjom przytulnego charakteru. Idealnie sprawdzają się, gdy na dworze robi się coraz zimniej. Czapki polecane są zarówno jesienią, jak i zimą. Ciepłe nakrycie głowy skutecznie chroni przed zimną temperaturą, wiatrem, a nawet deszczem.