Kategorie
Koszyk
Formy przesyłki
Producenci
Brak promocji
Newsletter
Recenzje
Nowosci
 
 Strona główna » DLA MĘŻCZYZN » Kominiarki » CZAPKA Termoaktywna BRUBECK EXTREME MERINO HM10080

CZAPKA Termoaktywna BRUBECK EXTREME MERINO HM10080

ocenaocenaocenaocenaocena
cena: 38,90 PLNBRUBECK
cena: 38,90 PLN
Kolor:
Rozmiar:


DostEPNOŚĆ: dostępny od zaraz
 

Czapka BRUBECK do zastosowań w sportach zimowych i motocyklowych wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej dzianiny.

 

  • Czapka z wełny pochodzącej z owiec merynosów wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny.
  • Warstwa zewnętrzna wykonana jest w 100% z wełny merynosów, z których pozyskuje się puszysta wełnę o cienkich włóknach.
  • Wełna charakteryzuje się bardzo wysoka termoizolacyjnością, dzięki temu bardzo dobrze chroni przed wyziębieniem organizmu, także w bardzo niskich temperaturach. Ma właściwości antybakteryjne, pochłania promieniowanie UV, może wchłonąć wilgoć odpowiadająca 1/3 jej własnej masy, nie sprawiając wrażenia mokrej w dotyku.
  • Wewnętrzna warstwa poliamidowa szybko odprowadza wilgoć od skóry, dzięki czemu skóra pozostaje sucha, nawet podczas intensywnego wysiłku. W porównaniu ze zwykła wełna, wełna merynosów nie „gryzie”, jest miękka i przyjemna w dotyku.
  • Dzianina antystatyczna – nie elektryzuje się, antyalergiczna – nie powoduje uczuleń i podrażnień oraz bakteriostatyczna – nie wchłania brzydkich zapachów. Polecana do sportów zimowych lub aktywności w niskich temperaturach.
  • Jest hydrofilowa – potrafi wchłonąć aż 35% wilgoci w stosunku do masy własnej, cały czas pozostając suchą .
  • Jest antyalergiczna i antystatyczna - nie powoduje uczuleń i podrażnień, nie elektryzuje się.
  • Jest bakteriostatyczna – wysoki komfort w czasie konieczności dłuższego użytkowania.

 

Zalecana na ekstremalne zimne warunki pogodowe. Wysoka termoizolacyjność. Szybki transport potu do kolejnych warstw. Zapewnia naturalną termoregulację dzięki pochłanianiu i wydalaniu nadmiaru ciepła, transport wilgoci poprzez rozbudowaną strukturę wewnętrznych kanalików. Produkty antystatyczne, nie elektryzują się, nie powodują uczuleń i podrażnień.Skład: 61% wełna, 37% poliamid, 2% elastan  
 Produkty powiązane 
 
 Klienci kupili również 
 
 Komentarze 

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Bielizna9.com' stanowi zaproszenie do składania ofert.
Sklepy internetowe cStore